| DarkOrbitSF a întrebat:

am si eu o nelamurire.Am doua fete in scoala care ma plac... una e mai mica e in a 6 da e bunicica (curatica) si una in a 8 care e mai buna decat aia din a 6 dar e mai emotiva si e si c./././* oleaca (de cateva ori ) pe care sa o aleg? FUnda!(raspunsul castigator).

Răspuns Câştigător
| Tiwis123 a răspuns:

Tu ce clasa esti? Oricum daca aia de a8-a e c**** alege-o pe aia de a 6-a dar oricum tu esti cel care are decizia finala happy Succes! (P.S. funsa?batting eyelashes