| adybb a întrebat:

am si eu o nelamurire.Sunt in clasa a zecea si am o colega pe care o plac.Problema este ca de cate ori intorc capul catre ea, observ ca se uita fix la mine si eu ma uit in alta parte repede(se intampla cam de 2-3 ori pe ora). Oare ma place? Ce trebuie sa fac avand in vedere ca are prieten? Dau funda

Răspuns Câştigător
| sparkyy1990 a răspuns:

O intrebi daca simte ceva pentru tine de se tot uita la tine... poate ai vreo sansa si il lasa pe alalant

| adybb explică (pentru sparkyy1990):

Asa direct sa o intreb?

| sparkyy1990 a răspuns (pentru adybb):

Da o iei deoparte si o intrebi ca nu dai cu parul doar ii pui o intrebare

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu zic ca daca se uita fix la tine are ea un plan. Incearca ca nu te musca.

| Emilian65 a răspuns:

Daca o placi, de ce intorci capul in alta parte cand ea se uita la tine?

| grab a răspuns:

Vorbeste si tu cu ea despre ce fel de relatie are... spune-i ca ai observat ca va intersectati privirile si ca nu te deranjeaza, chiar iti face placere... vezi ce zice.

| IonutGabriel38 a răspuns:

Din moment ce ea are prieten, eu zic sa te retragi, nu e bine sa te bagi in relatiile altora