| Daniela_9810 a întrebat:

Am si eu o problema dar nu o pun ca sa radeti de mine sau alt ceva...
De cateva zile imi apare orgasmul singur...
Si simt nevoia sa o fac si de cateva zile imi introduc degetul dar nu am facut niciodata sex
Mi se poate intampla ceva?

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Introducandu-ti degetul, risti sa te dezvirginezi( daca nu s-a si intamplat asta). Sfatul meu este sa te masturbezi doar la exterior, fara a exagera insa ca frecventa.

Abh
| Abh a răspuns:

Abh lucreaza in ginecologie deci are ceva studii de specialitate si experienta profesionala de... sa zicem cam de varsta ta, Zumbalaarebeca.

| Zumbalaarebeca a răspuns:

Lui Abh nu stiu de unde i-a venit ideea ca te poti dezvirgina cu degetul este total gresit un mit, singurul lucru pe care il poti pati este faptul ca risti sa te infectezi daca introduci degetul fara a te spala pe maini dupa cum se stie pe maini purtam foarte multi microbii.e mai bine sa te auto-satisfaci singura decat sa iti incepi viata sexuala de la o varsta frageda si apoi sa regreti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ti se poate intampla nimic,daca ai o varsta care esti in perioada de maturizare asta este normal, nu te speria este ceva normal si la fiecare se intampla la fel, poti face ce vrei dar sa nu te dezvirginezi daca nu vrei asta. Fundita?