| Oarecare777 a întrebat:

am si eu o problema dc atunci cand ma masturbez ma gàdila asa de tare in cat trebuie sa ma opresc Raspundeti repede va rog

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

O să te obișnuiești - e chiar senzația dinaintea plăcerii. încearcă odată să continui indiferent de senzația ciudată de „gâdilat" și vei simți în sfârșit orgasmul.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce te gadila?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E foarte grav. Ti-a ajuns ceva in puta, si acum te gadila, ca nu vrea sa iasa.
Trebuie sa mergi la medic, sa ti-o scoata, altfel ai sa gemi, cand faci pipi.
Spune-le parintilor ce ai patit!

| intrlp a răspuns:

Piatra?

| Gigs a răspuns:

Esti prea sensibil, cumva circumcis? poate de aia