| georgeflorin123 a întrebat:

Am si eu o problema in legatura cu penisul: nu il mai simt atat de tare si a cam inceput sa aiba erectie mai greu iar uneori se inmoaie, prietena mea are multe orgasme si se umezeste foarte mult ce as putea sa fac?

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca tot zilnic faceti dragoste,ma mir si ca te mai tii pe picioare.
Vad ca problema ta persista si banuiesc ca nu te-ai odihnit deloc.
De data asta o sa trebuiasca sa ceri ajutorul medicului,organismul tau e mai mult decat extenuat.
Mergi la medic si cere vitamine si, de data asta, asculta.
Odihneste-te!
Mananca sanatos, iesi din casa si oxigeneaza-ti creierul si faceti un program de sex pe care sa-l respectati, unul cat de cat uman!
happy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Bea sucuri de morcovi, suc de țelină, mănincă spanac contine fier, salate verzi lasă carnea, fumatul(dacă fumezi), consumă din cind in cind un pahar de vin rosu, acela dă putere, si vei vedea că usor usor i ti vei revenii, si i ti vei satisface partenera.

| neutrino a răspuns:

Se pare ca ceea ce ar trebui sa faci, nu prea faci, adica sex, si noi nu putem sti daca neputinta ta vine din lipsa de experienta sau din cauza sanatatii tale. Mai exerseaza, si daca cel mic tot nu te asculta, atunci este cazul sa vizitezi un medic.

| Emilian65 a răspuns:

Nu-l mai simti asa tare, pentru ca te masturbezi des. Lasa-te de masturbare si ai sa vezi ca se va scula ca inainte.

| Alcyon a răspuns:

Pai ce varsta ai? Ar fi bine s-a cam renunti la masturbare, daca ai acest obicei. De asemenea, fumatul si bautura sunt inamicii erectiei, asa c-ar fi bine sa te lasi de asta. Fa mai mult sport si eventual renuntati la prezervativ, daca folositi asa ceva (gasiti alta metoda contraceptiva). Daca o faceti aproape in fiecare zi, poate c-ar fi cazul sa o mai rariti.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Mananca.
Dar nu toate prostiile.Ca si principiu e bine sa fii hranit.
Consuma oua(nu e o gluma proasta).
Aceastea au colesterol si te vor ajuta sa ai mai mult testosteron.
N-are rost sa mai discutam despre tigara si alcool(ca si alcool iti recomand 1-2-3 pahare maxim de vin rosu de tara de ala de la bunici)
Fa sport in special genuflexiuni si tractiuni.
Fiind grupe mari, lucrandu-le produci mai mult testosteron.

Si da, masturbarea e buna ea si nu prea buna..renunta la filme porno si masturbare si axeaza-ti atentia catre prietena ta.
E mult mai bine asa happy

| YummyDkRich a răspuns:

Sa ii cumperi un vibrator, tu esti deja pe planul 2 acum.

| MacheteX a răspuns:

Fa o pauza! Incercati sa nu faceti sex ca iepurii in fiecare zi ^^