| Mariusica254 a întrebat:

Salut, am 18 ani, si mi-am inceput viata sexuala acum ceva timp. Problema mea este ca dupa ce imi face prietena mea oral, am penisul in erectie maxima dar dupa cateva secunde se flescaie.
Care este problema si ce as putea face?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu incepi prin ai face tu oral fetei... in felul asta, dupa ce o termini, poti sa ai sex cu penetrare si sa rezisti mult mai mult.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu ai mentionat ceea ce ar fi trebuit ca in mod absolut obligatoriu sa precizezi, fiindca este cel mai important de stiut si anume : ti se ''dezumfla'' fara a se produce ejacularea? Sau ti se flescaie asa pur si simplu? Fara a cunoaste acest aspect, orice incercare de a formula un raspuns devine practic imposibila. big grin

| Mariusica254 explică (pentru corbulalbrosu):

Se flescaie fara a se produce ejacularea

| Mihhhhhhhh a răspuns:

Posibil ca nu ești maxim atras de ea.