| afaefasfczxxxxxx a întrebat:

Am si eu un ciobanesc mioritic[Fata] credeti ca pot sa il dau la ciobanesc caucazian pentru pui? sau care sunteti din Ilfov si aveti ciobanesc mioritic [Baiat] ca sa dau si eu cateaua la mascul! repedeee va rog frumos...scuze categoriabig grin

1 răspuns:
| MadneSsCat a răspuns:

Eu am ciobanesc mioritic baiat dar nu's din ilfov. si n'o da la caucazian. pastreaz'o rasa pura big grin eu asa am facut cu un ciobanesc belgian si puii sunt exact ca"originalul"big grin