| أحب_دينيسا_أحب_ديني_1984 a întrebat:

am varsta de 13 ani si am impresia ca penisul meu nu functioneaza asa cum trebuie marimea sa este de 5 cm si erect maxim 8. Am auzit de la prietenii mei de masturbare asa ca am facut-o si eu dar duap aceasta penisul meu s-a ingrosat groaznic de rau. O alta problema eate ca penisul meu nu este drept, nici cu varful spre dreapta. As vrea sa scap si de ata, in plus nu am spermat nici-odata, ajutati-ma dau funda!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

De ață nu trebuie să scapi, locul ei normal e acolo unde este. De ejaculat, o să ejaculezi cât de curând; mai întâi trebuie să se termine pubertatea.
Nici penisuri drepte perfect nu prea există; dacă nu e strâmbat la peste 45 de grade, nu e panică.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

In urma masturbarii pe care ai facut-o, penisul nu s-a ingrosat ci s-a umflat ca urmare a frecarii care ai facut-o asupra lui. Cu timpul aceasta umflatura va dispare si penisul isi va reveni la forma initiala. Nu ai spermat pentru ca penisul tau nu este pregatit pentru a ejacula. De ata nu vei scapa asa de usor. Unii baieti scapa de ea la primul act sexual iar altii raman cu ea toata viata. Deci nu te deranjeaza prezenta atei in viata sexuala viitoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fix de puța ta ne doare pe noi.

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

In primul rand mai ai macar 4 ani pana sa conteze marimea. Pana atunci mai creste.
2. Forma depinde de chilotii pe care ii porti.
Copilarie placuta!

| Misa_Stan_1980 a răspuns:

Eu am 12 ani jumate si cand ma masturbez ejaculez sperma xD