| Ray_Alex_1995 a întrebat:

as avea si eu o problema m-am certat cu prietena si m-am despartit de ea dar problema e ca am fost impreuna cu ea de 3 ani dar ma mintea aproape tot timpul si am aflat de la o prietena dea ei, am iertato de 3 ori pana acum credeti ca am facut ce trebuia, mia mai cerut o sansa dar cred ca daca ii mai dau o sansa tot asa o sa fie: dau funda, ar trebui sa o iert sau nu?

Răspuns Câştigător
| NameHarris a răspuns:

Nu trebuie s-o ierti de prima data.Asa sa obisnuit ca o vei ierta mereuhappy eu in locul tau nu ia-s mai da nicio sansawinking

3 răspunsuri:
| Mihailescuioana29 a răspuns:

Daca nu ai prins-o tu mintind, poate acea prietena a ei spune asta din diferite motive, nu crede gura lumii. In cazul in care ai prins-o in fata faptului, daca o iubesti ii mai poti acorda o sansa, poate lucrurile se vor schimba.

| Ray_Alex_1995 explică (pentru Mihailescuioana29):

Am iertato de 3 ori pana acum si amprinso de multe ori mintind si nu-mi place sa vad o fata ca plange si mia plans la telefon, dar acum cred ca gata nu se mai poate am suferit eu mai mult ca ea ma enerva foarte mult simi tot promite de 3 ani ca o sa fie mai bine dar e mai rau, azi vrea sane vedem si cred ca stiu dc dar nu-i maidau nici o sansa mersi oricum de raspuns happy

| Ray_Alex_1995 explică (pentru Ray_Alex_1995):

Scuze de ortografie