| fantasy01 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu ceva! Imi puteti compune si mie o poezie pentru un baiat de Valentine's Day? Pls! Dau Fundita! Poezia sa fie de dragoste!

2 răspunsuri:
| DacaTuSpui a răspuns:

Pai nu trebuie sa iti compunem noi o poezie, eu cred ca pur si simplu ar trebui sa ii spui ceva din suflet, nu ceva compus de altii, va aprecia mai mult. Poti sa ii spui pur si simplu ca il iubesc, sa il imbratisazi cu caldura, sa il faci sa simta ca tu chiar iti crezi spusele. Succes:*

| NICKSOOO a răspuns:

Te iubesc!
Am sperat sa te-ntalnesc,
Si sa-ti spun ca te iubesc,
Tu esti puisorul meu,
Te voi adora mereu.
Te voi iubi la nesfarsit,
Tu esti tot ce mi-am dorit,
Visul meu e-adevarat,
Tu esti tot ce am visat.