| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa ma ajutati cu o poezie gen declaratie de dragoste cu rima, destinata iubitului meu pentru Valentine's Day sau Dragobete (Funda si vot)

2 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Cauta pe googletongue

| AenefLove a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa-i spui tu cu cuvintele tale tot ceea ce simti pentru el.Crezi ca o sa tina cont daca are rima sau nu? Cred ca mai mult o sa-i placa o poezie facuta de tine in care sa-ti expui sentimentele decat sa iei una gata facuta pe care poate a mai citit-o undeva.Gandeste-te.Cum te-ai simti sa fii intr-o asemenea situatie.
Sincer eu asa as face cu toate ca nu stiu sa-mi expun sentimentele asa cum o face Eminescu dar o sa fie ceva mult mai sentimental si mai romantic pentru ca e ceva ce tu ai facut pentru el.Cred ca ar aprecia asta.
Succes si sper ca te-am ajutat! Toate cele bune!