| Dropsimus a întrebat:

as vrea sa stiu cum sa aflu daca o fata ma place? Si cum sa o abordez? Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Horusss a răspuns:

Cel mai simplu mod de a afla daca te place este sa o iei la o discutie fata in fata si sa o intrebi, nu are de ce sa iti fie frica crede-ma, daca vei fi sigur pe tine sunt sanse foarte mari sa te placa.

| Dropsimus explică (pentru Horusss):

Multumeac, si eu cred ca e o idee buna dar... Nu stiu nu sunt in stare...

3 răspunsuri:
| wannabe a răspuns:

O inviti in oras, daca accepta e un prim pas, apoi in timp ce vorbiti, observai privirea, vezi daca se apleaca inspre tine, asta inseamna ca ce vorbesti este interesant, daca-si atinge gatul, buzele, parul, in mod insistent atunci sunt semne ca-i placi. Acelasi lucru se intampla daca te atinge intentionat, pe mana, pe umar etc. Vorbele pot sa minta, insa faptele vorbesc.

| Violleta2022 a răspuns:

O intrebi! Asta este cel mai simplu si direct mod de a afla, daca te place!