| Cedry2k8 a întrebat:

Aseara am facut sex cu prietena mea, amandoi eram virgini, nu cred ca are rost sa dau detalii, o sa trec direct la problema. La a doua "runda", ea gemea, deci se simtea bine, era rosie la fata...rolling on the floor) dar cand gemea cel mai tare, treptat s-a oprit si a zis ca pur si simplu nu mai poate. Cum vine asta? Am facut ceva ce nu trebuia? Eu stiam ca eu trebuie sa termin inaintea ei.

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cam greu de crezut că o virgină la a doua partidă să ajungă direct la orgasm.
Eu cred mai degrabă că nu mai suporta durerea.

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Fii mandru ca a terminat inaintea ta. Asta inseamna ca ai facut o treaba buna.

| HazelEyes77 a răspuns:

Daca a ajuns la orgasm normal ca s-a oprit ce voiai sa faca?

| TanteMarianne a răspuns:

A obosit. inseamna ca ai satisfacut-o, esti bun in pat, felicitari.

| ShamelessQboy a răspuns:

Probabil ă terminat înaintea ta!
Tu cum ai terminat, labuta?

| Stefan_Ionut_Ursache_1987 a răspuns:

Sexul presupune si scurte pauze, trust me!

| Sharpangfan a răspuns:

Prin cuvintele " nu mai pot" ea se referea la caracterul ateist, detasat si suprem obiectiva lui Feodor Dostoievski care ii permitea sa fie un straini printre oamenii sai. In momentul orgasmului, prietena ta a realizat ca viata nu merita traita atunci cand placerea este inexistenta sau in cazul de fata efemera.

| RaptorXxX a răspuns (pentru Sharpangfan):

Man nu stiu ce ai fumat dar vreau si eu.