| Windsong90 a întrebat:

Aseară l-am visat pe băiatul pe care îl plac că era cu o altă fată și stăteau în fața mea. Ce înseamnă acest vis?!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te-ai gandit mult la el si l-ai visat, nu inseamna ca vei fi cu el sau ce stiu ce, e un vis.

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Nimic. E doar un vis... nu o sa-l pierzi doar pentru ca ai visat cu alta fata

| Rockart a răspuns:

Bună! E doar un vis, nu ar trebui sa-i dai importanţă.

| math a răspuns:

Hm, bine ca deocamdata e doar un vis! La mine s`a intamplat si in realitate oh go on.

| FriendsShow a răspuns:

E un semn ca daca te-ai cupla cu el ar iesi o mare nereusita.nu stiu sad.eu sper sa nu fei asa... poti scrie pe google semnificatii vise sau ceva de genu big grinbig grin. bafta.mult noroc cu el si succes. funda?

| Kripterya a răspuns:

Nu inseamna nimic. poate doar nesiguranta ta. iti e frica sa nu il pierzi. tu doar stai linistita si bucura-te de viatawinking