| KeepCalmThinkDiffrent a întrebat:

Am avut un vis cam. prea frumos thinking

Deci am visat ca m`a pupat[pe buze] baiatul pe care il plac big grin

Ce inseamna?confused

Răspuns Câştigător
| ѕოiℓε01 a răspuns:

Inseamna ca tii foarte mult la el. Visele sunt niste filmulete care se petrec in saubconstientul nostru. Daca ai visat asa ceva poate o sa te combini cu el si bineinteles va veni si momentul in care te vei saruta cu el la fel ca in vis big grin. Sper ca te-am ajutat cu ceva...fii si tu mai curajoasa si fa tu primul pas ca sa fi cu el.

7 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Inseamna ca in ziua precedenta te-ai gandit toata ziua, la acest lucru!

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Asta înseamna că nu o să se întample niciodată

| Dean1996 a răspuns:

Nu înseamnă neapărat ceva,înseamnă că este o fantezie, vrei să-l săruți, pur și simplu, și că-ți place de el

| Iulia8659 a răspuns:

Inseamna ca ziua precedenta te-ai gandit toth la el.din cauza asta ai visata cest lucru.

| bogdan_7896 a răspuns:

Inseamna doar ca ai avut o fantezie cu el

| Bulinăăă a răspuns:

ABsolut nimic!

| GuitarGirl a răspuns:

Asta inseamna ca il placi cu adevarat. FAti curaj si combina-te cu el