| anonim_4396 a întrebat:

Aseara m-am certat cu prietena mea de ca un prost motiv ca era 1 noaptea si eu nu prea voiam sa vb si am zis daca mai vb mult cu ea am so plictisesc si s-a suparat pe mine foarte rau si nu mai vrea sa vb cu mine sad Cum pot s-o fac sa ma ierte?

Răspuns Câştigător
| Vladuthz a răspuns:

Pai daca tu n-aveai nici un chef sa vorbesti cu ea n-ai gresit cu nimic, nu e vina ta ca e ea isterica.

2 răspunsuri:
| BANN3R a răspuns:

Nu avem cum sa iti raspundem la aceasta intrebare. Nu stim de la ce te-ai certat, nu stim motivele... Deci nu putem veni cu sfaturi

| Mariee28 a răspuns:

Buna, Alin
Spune-i ca 1 noaptea nu e tocmai o ora potrivita de purtat conversatii. doar aveti toata ziua la dispozitie sa vorbiti.