| hass a întrebat:

Ce ar trebui sa fac ca sa ma ierte iubita dupa ce i-am vorbit putin mai urat. Sa nu credeti ca am injurat-o, ci am fost mai dur cu ea. Acum ma uraste si nu stiu ce sa mai fac. I-am scris vreo 4 romanem, dar nu i-am spus de ce m-am purtat asa cu ea. Am rogat-o sa ma ierte si nu a vrut. Ce sa fac. Mai exita vreo sansa sa ma ierte?

Răspuns Câştigător
| Emmeii a răspuns:

Bună.

N-o mai sâcâi la cap, degeaba insişti dacă ea e supărată pe tine!
Zii pentru ultima oară cât de rău îţi pare pentru cele spuse, multe se spun la supărare şi că nu o să o mai deranjezi, dacă ea doreşte acel lucru. Fii sincer, nu încerca s-o îndulceşti.

O să te ierte dacă te iubeşte, şi va veni ea înapoi.

Sper că te-am ajutat!
Data viitoare ai grijă ce spui, pentru că cuvintele dor foarte tare, mai ales dacă sunt spuse de o persoană dragă.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,dar nu imediat si depinde cat de grav ai suparat-o.Da-i timp sa se linisteasca si mergi personal si vorbeste-i.Scrisul,nu te ajuta cu nimic.Mult noroc.