| Biu90 a întrebat:

Ce cadou deosebit as putea sa ii cumpar iubitei mele. Are 22 de ani. Va rog sa imi dati idei. Multumesc mult! Funda pentru cel mai bun cadou!

Răspuns Câştigător
| IREros a răspuns:

Fetele in general sunt foarte romantice. Cadoul tau ar trebui sa aiba 3 componentebig grin
1. O scrisoare de dragoste, dar nu una pompoasa si urata (gen inimioara si alte balarii cu clisee scrise pe ele gen: vei fi a mea pentru totdeauna, bla bla). Ia o foaie de hartie simpla si scrie de mana ce simti pentru ea (crede-ma va aprecia foarte multe).
2. Gandeste-te ce veti face in ziua respectiva, banuiesc ca tu esti cel cu planul nu ea, vezi ce film da la cinema ( ar trebui sa dea ceva de profil), mergeti la un restaurant, sau ce vreti voi, daca se poate incercati sa petrecti toata ziua impreuna, la 22 de ani banuiesc ca e la facultate, sa lipseasca toata ziua si tu la felbig grin am incredere ca ai imaginatietongue
3. Cadoul propriu-zis, aici e mai greu, dar daca le faci pe celelalte doua nu prea ar trebui sa mai conteze al 3-lea. Eu i-as lua ceva ce ar putea purta cu ea tot timpul sa ii aduca aminte de mine, inel, lantisor, bratara, ceas. Cu ceva bani as putea personaliza, in lipsa lor, merge si altceva.

Sunt doar cateva ideitongue Succes.

7 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Un iepure

Răspuns utilizator avertizat
| crack123 a răspuns:

Tu te respecti vreun pic? Ceri sfaturi unor straini in legatura cu asa ceva... de unde ar trebui sa stim noi cum e iubita ta, ce ii place, ca sa stim ce cadou sa-i faci, normal ca lumea o sa te sfatuiasca sa ii iei bijuteri, parfumuri si alte chesti, si e posibil sa fie ok asa, dar mi se pare jenant sa nu sti ce-si doreste de unul singur...

| Biu90 explică (pentru crack123):

Mda. Nu e vorba de ce zici tu. Suntem impreuna demult si i-am luat multe lucruri. Nu e vorba de ce-si doreste, e vorba de ceva care sa o surprinda. Multumesc oricum!

| margarinaa a răspuns:

In primul rand poti sa ii faci ceva hand made, apreciaza sa vada ca ai pus suflet in cadou. Apoi poti sa ii cumperi un ceas, sau o pereche de cercei, am vazut eu unele dragute pe pagina de facebook Zelia Accesorii. Iti las si un link, sa arunci o privire! www.facebook.com/welovezelia

| georgika94 a răspuns:

Pai cred ca ar trebui ceva deosebit ar trebui sai ei un lantuc din aur sau o bratar de obicei femeile asta priemesc.

| LOrennaaa a răspuns:

Un lantisor, un parfum scump, o bratara din argint.