| anonim_4396 a întrebat:

Ce subiecte ar trebui sa discut pe mess cu o fata de care imi place foarte mult? Am vorbit pana acum despre muzica, filme... nu vreau sa par plictisitor, pana si eu m-am saturat sa o bag in seama mereu cu "buna ce faci?". Vreau alte sugestii, subiecte despre care sa vorbesc, sa nu se plictiseasca! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Georgeeeeeeeee a răspuns:

Cel mai bine să fii sponan. să mergi pe firul discuţiei şi să dezvolţi. să nu fii disperat şi să mergi pe ritmul conversaţiei. s-o faci pe tipă să vrea să vorbească şi a doua oară cu tine. să te bage şi ea în seamă. that's the way, succes!

2 răspunsuri:
| wildfirerock a răspuns:

Pai, eu am avut un prieten care imi dadea melodii. Asa incepeam discutia, cu o melodie. Imi placea tare mult de el, mi se parea romantic. Poti sa incerciwinking Succes!

| AlexS9 a răspuns:

Pai poti sa vorbesti cu ea despre dragoste, pe cine iubeste, daca a mai avut relatii cu vreun baiat, nu te ascunde dupa cuvinte, fii si tu mai infipt sa nu creada ca esti un molau de ila.