| Em40 a întrebat:

Cum as putea sa-l fac pe un baiat care imi place sa se indragosteasca in mine? dati-mi raspunsuri detaliate, multumesc!

8 răspunsuri:
| OOOLEOOO a răspuns:

Sex oral 2 cuvinte care indragostesc un baiat.

| GeosBIOS a răspuns:

Dragoste cu forta nu se poate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste cu el mai des..intreaba-l fel de fel de chestii..gen:
tu:Iti place melodia x?(exemplu)
el:E foarte frumoasa.
tie iti place?
tubig grinA
iesiti prin parc. faceti sport impreuna.vb pe mess ..pe tel. fundita?

| CherryLove a răspuns:

Arata-i o tzata laughing

| pipluup a răspuns:

Buna.
1. fi tu insati. asta merge intotdeauna
2.zambeste-i
3. vorbeste frumos cu el
4. fa-te interesata de ce face el
5. subiecte comune
6. ajuta-l cat poti...
7. daca e trist... fi alaturi de el
8.fa-l fericit
9. poti vb si pe mess... sau daca nu ai id lui cerei-l.
10.fi o persoana vesela si sociabila

| Didiiiii a răspuns:

Pai incearca sa vorbesti cu el, zambeste-i, invita-l la un suc, comporta-te natural cu el si vei vedea ca s-ar putea sa se lege ceva intre voi.winking

| Catalin_Handrea_1996 a răspuns:

Hmm..incearca sa comunici foarte mult cu el si dupa ce ai vorbit cam 5-6 zile cu el, intreaba-l daca are prietena si incearcati norocu!(daca zice ca are spune-i ca ai o oferta mai buna xd)
Merge 100%happy

| Allexumis a răspuns:

Dragostea neimpartasita poate provoca foarte multa suferinta unei femei, din pacate. Fie ca e vorba de un barbat nou din viata ta, pe care tocmai l-ai cunoscut sau de un prieten vechi, o prezenta permanenta in viata ta dar caruia nu ai avut curaj sa ii spui ce simti, eu te sfatuiesc cum sa il faci sa se indragosteasca de tine. Cum ai putea sa ii atragi atentia? Cum poti sa ii sari in ochi?

Fii mai sociabila. Si nu vorbim aici numai despre a interactiona mai mult cu cei din jur sau de a iesi mai des in oras, ci sa iti modelezi aptitudinile sociale astfel incat sa le faci o impresie buna persoanelor cu care intri in contact. Pentru a te face placuta, trebuie sa stii cum sa le vorbesti oamenilor. Pentru a face impresia buna, mai ales atunci cand stii ca te are in vizor si barbatul de