| MariusS_5528 a întrebat:

cunosc o fata de ceva timp am vorbit pe net la telefon, prin mesaje, m-am vazut cu ea pentru prima data... a fost ok, tot batea apropouri sa o sarut, sa o iau in brate. eu am cam ocolit-o si nu i-am spus pe fata daca ar putea fi ceva intre noi doi, dar am intrebat-o ieri daca ar fi vreo sansa sa mai discutam cu privire la o posibila relatie intre noi, si mi-a zis ca nu...
Nu am inteles de ce m-a provocat sa o pup sa o iau in brate etc, daca nu i-a placut de mine?

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Las-o un timp,nu insista,fa pe indiferentul, vorbeste-i asa, intr-o doara si asteapta.Indiferenta doare si sacaie.E posibil ca ea sa creada ca tu nu o placi din moment ce nu ai sarutat-o sau nu ai luat-o in brate, acum te fierbe la foc mic.Rabdare.Roata se intoarce.Bafta maxima!

| MariusS_5528 explică:

Nu ati inteles, eu am pupat-o am luat-o in brate, pe urma nu a mai vrut sa iesim.

| Fytzy a răspuns:

Pai si u ai fost prea dur ei ink i plk d tine numa at cand ea a batut appouri si u n-ai facut nimic ea a inteles ca a vrut ea acum asta depinde d fiecare gandire da de obicei fetele inteleg ca est prea smecher pentru ele sau ai fkto sa creada ca nu iti plk km arata si altele. Din cate am vazut nu-i o fata proasta si stie ca fac vezi ca nu cred ca mai ai sanse la ea pentru ca ea vrea sati plateasca cu aceeasi moneda sa imi zc si mie daca te-am ajutat cu ceva si daca t combini cu ea fundita?

| Flory8784 a răspuns:

Buna!
Uite ea a incercat prima sa se dea al tine,dar tu ocolind'o si-a pierdut incredearea.
Acuma poate zice ca iti bati joc de ea, adica ea se dadea la tine tu nu si acum dintr'p data te'ai schimbat? Nu, nu merge asa incearca sa ii spui ca acum simti ce nu simteai inainte poate va intelege happy. Nu o pierde!