| bdn23 a întrebat:

Daca faci, sex pentru prima data, o sa curga sange? Si o sa dezvirginez fata?

Răspuns Câştigător
| Zuzu6235 a răspuns:

Sunt o multima de discutii pe tema asta.ai de unde te documenta. in cele mai multe cazuri, da, curge sange si dezvirginezi fata. asta doar in cazul in care fata are himen elastic (cazuri rare) dar si atunci, dupa cateva contacte mai departe se va rupe si va curge putin sange. nu te speria, curge doar putin, indicat sa o faci pe un prosop. nu vei umple canapeaua de sange, nu iti fa grijiwinking

4 răspunsuri:
| Paula007 a răspuns:

Nu. te dezvirginezi pe tine laughing

ea daca este, atunci da, daca nu e. nu ehee hee)

| Rurouni a răspuns:

Daca te dezvirginezi pe tine, nu sangerezi. Daca o dezvirginezi pe ea, depinde cum are himenul, elastic sau nu. Daca e mai elastic, poate curge mai putin sange decat normal sau chiar deloc.

| Ingeras_3373 a răspuns:

Da. Pentru prima dta la o fata curge sange si se dezvirgineaza.

Răspuns utilizator avertizat