| anonim_4396 a întrebat:

Daca o fata pe care o plac imi zice ca nu ma place si ca "nu va fi nimic niciodata intre noi", asta inseamna ca chiar nu va fi nimic niciodata intre noi?

Răspuns Câştigător
| MidnightR a răspuns:

Nu,probabil inseamna ca este indragostita nebuneste dupa tine.
Ia gandeste-te la reactia, tonul si raspunsul ei dupa ce i-ai spus ca o placi.Tragi tu singur concluzia.
Nu cred ca fata avea chef de integrame.

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In dragoste si nu numai, "niciodata sa nu spui niciodata"!

| LoveSleep a răspuns:

Fii atent și bagă bine la cap.

Le ai cu HTML-ul? Pune-te pe treabă și fă o pagină cu titlul "Niciodată, o nouă sărbătoare națională".
Și inventezi tu ceva pe acolo, cum că de azi, se va sarbatori pe nu știu ce data, ca ideea a pornit de la Obama, susținător al proverbului "niciodată să nu spui niciodată". (sau ce-o fi ăla)
Prin urmare, intri pe facebook, îi dai link-ul și îi spui să se grăbească, că nu ești dispus să stai după ea.
Baftă!

| sabin89 a răspuns:

Zi așa: Auzi, Safto (sau cum o cheamă), ție ți-ar place dacă eu nu te-aș place în caz că tu m-ai place? Atunci de ce îți place să nu mă placi când eu te plac?
După o retorică de-asta s-ar putea să-i dai de gândit, să zică "măi, ce-ar fi oare să-l plac?"

| Doub a răspuns:

Da, resemneaza-te.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Depinde. Ai enervat-o inainte?

| Dendoris a răspuns:

E exact ce ti-a zis ea.

You got rejected m8.

| TelefonLg a răspuns:

Da e foarte posibil sa nu te placa

| CuieMoco a răspuns:

Fii barbat.