| KingBiZzAr a întrebat:

De cateva saptamani o colega de amea de la scoala ma tot priveste zambind, imi tot vorbeste si sta cam des pe langa mine. Odata am fost la un circ cu clasa si apoape tot circul s-a uitat la mine si tot imi zicea ce amuzanti sunt aia si binenteles ca in acelasi timp imi zambea, inseamna ca ma iubeste? Raspundeti-mi repede va rog.

4 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Da cam asta inseamna dar eu m-am frip cu una care se datea pe langa mine nu stiu ce chesti din astea ca dupa sa aflu ca e cu cineva si ca vrea sa fim doar prieteni. insa daca nu are prieten te place si vrea sa fiti impreuna

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Da! Km asa se exprima fetele!

| BăiatInteligent a răspuns:

Nu te iubeste.te place.destul de tare.
Funda?

| sorina98 a răspuns:

Pai in primul rand cati ani ai uh?
ij al doilea rand da de obicei cand o persoana se comporta asa cu alta cam asta inseamna. funda?