| anonim_4396 a întrebat:

de mult timp am o relatie cu o fata cu care m-am certat mult, dar din cauza mea si de fiecare data m-a iertat.si de la ultima"isprava" ca sa zic asa, si-a pierdut increderea in mine.cum as putea sa o recastig deoarece tin la ea mult si nu vreau sa se termine asa.

Răspuns Câştigător
| SoryIna a răspuns:

Se vede ce mult ti la ea daca ai facut-o sa-si piarda increderea in tine... Da nu te-ai putut gandi un pic inainte sa faci "isprava"? Serios acum... Ce dracu sunteti asa nesimtiti? Loviti-va cu capu de pereti pana va vine creieru la loc. Daca chiar vrei sa-i recastigi increderea crede-ma ca o sa duci o batalie grea. Fa tot ce vrea ea. Nu comenta nimic ca nu-ti convine. Incearca (si reuseste) sa nu mai faci tampenii mai mari ca tine si poate dupa un timp. O sa te ierte si o sa aiba iar incredere in tine.

1 răspuns:
| oOoKimikochanOoO a răspuns:

Daca nu faceai acea,,isprava" nu o pierdeai! nu mai incerca sa te impaci cu ea, deoarece s-ar putea sa o faci air lată, sa o superi şi nu rezolvi nimic aşa! mai bine tiai gasi alta prietena sau ai invata sa te porti frumos cu fetele.nu mi-a lua in nume de rau, asta este adevarul!