| anonim_4396 a întrebat:

de o luna pe facebook o fata nu-mi mai da pace zice ca am un copil cu ea si nu e adevarat ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| secretword a răspuns:

laughing Atunci cred ca i-ar prinde bine un psihologwinkingdaca esti sigur ca nu ai avut nimic cu ea, nu iti bate capul se pare ca e prea obsedata de tine... Cand va vedea ca nu iti pasa se va plictisi si ea sa te bata la cap laughing

14 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Fa i o plangere la politie!

| anonim_4396 explică (pentru VadTot):

Nu e o solutie asta

| Orte95 a răspuns:

Mai pune o virguala ca ne zbatem sa-ti intelegem cele 2 randuri.

| neutrino a răspuns:

Fa-i un copil.

| h3r a răspuns:

Hmm. Ai dat de necaz, mai ales de SPAIMA laughing
Este posibil sa fi un viitor tatic, esti sigur ca ea s-a protejat? Nu trebuie neaparat prezervativ pentru asta.
Poate te-a mintit. ea fiind mai nebuna, a vrut sa te tina langa tine.
Parerea mea este ca ar trebui sa vorbesti cu ea, din moment ce ati fost impreuna. Desi, totusi acum sa gandim logic... daca intr-adevar era insarcinata cu tine, te cauta la telefon sau nu stiu, undeva unde sa puteti sta de vorba fata-nfata. Nu ca nebuna, mesaje pe facebook... corect?
Vorbeste cu ea, e posibil sa fi tatic sau e posibil sa nu. Sa nu ne gandim ca o sa ramana un copil fara tata.
Vorbeste cu ea, o sa-i vezi reactiile, amenint-o cu medic( test ADN...), stii tu.

Take care!

| anonim_4396 explică (pentru h3r):

Nu am facut nimic cu ea

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai ai spus ca ai fost impreuna cu ea si de aici am dedus chestia cu, copilul.
Daca nici macar n-ai atins-o, atunci nu are rost sa stai de vorba cu o nebuna.

| h3r a răspuns:

Poftim? Ce zici acolo draga?

| h3r a răspuns:

Mersi copilu', nu am scris intentionat ca si traducere, ci ma refeream sa aiba grija, insa nu mi-am dat seama ca am scris de 2 ori! Imi cer scuze. ( Am modificat )
Iar tu, alta data vorbeste mai frumos.

| secretword a răspuns:

In primul rand o cunosti? sau a picat din cer fata?

| anonim_4396 explică (pentru secretword):

O cunosc am fost impreuna

| secretword a răspuns (pentru anonim_4396):

Scz pentru ce am scris m-ai jos dar m-am incurcat credeam ca tu ai raspuns. pai aici depinde ce s-a intamplat intre voi, daca a-ti intretinut relati sexuale..sau s-ar putea ca te minte poate e copilul altcuiva si da vina pe tine (am vazut cazuri din astea) intereseaza-te mai bine, pentru ca un copil nu e o jucarie, este o responsabilitate pe toata viatawinking Si inca o data scuze big grin

| secretword a răspuns:

Ups...v-am incurcat laughing) soryy

| IepurasPerfect a răspuns:

Stefane simt multa imaturitate din partea ta! cred ca iti cam place sa fugi de responsabilitati! sigur v-ati tavalit impreuna si acum o dai la cotite! daca intr-adevar nu ati facut-o, atunci de unde atatea griji? exista test de paternitate daca nu stiai...