| V3n0M a întrebat:

din nou! Aseara vorbeam pe mess cu o fata de care imi place mie enorm. Ea imi spune daca vrem sa jucam adevar sau provocare.Eu am spus da.Am ales provocare.Ma provocat sa trimit un mass la toti din lista si sa spun ca o iubesc!laughing In fine, eu am facut asta. Era randul meu sa o intreb ce vrea, adevar sau provocare. Ea a spus adevar. Eu i-am spus este adevarat ca iti place de mine? Ea me-a zis ca ma place 50% ca amic dar mai mult nu.crying A venit randul meu din nou. Am ales provocare ^_^. Ma provocat sa trimit un mass din nou la toti si sa spun ca e cea mai fata din lume.:X Am facut asta. Deci in final vreau sa stiu cum pot sa o cuceresc adica sa fim mai mult decat prieteni. O FUNDITA GIGANTICA Si UN MEGA VOT!big grin

Răspuns Câştigător
| calutuuuu a răspuns:

Usor si cu grija... sa nu ii spui ''Vrei sa fii cu mine?'' sau ''Vrei sa fii prietena mea?'' pentru ca nu o vei cuceri asa. mai bine spune-i cat de mult o iubesti si i-ai si un cadou (un inel, un buchet de flori, un colier, o breatara...). s-ar putea ca reactia ei sa fie buna! Bafta in continuare!;-)

4 răspunsuri:
| adaanda a răspuns:

Eh,ii vorbesti frumos, te porti frumos, o inviti la un suc.Si pe masura ce va apropiati(in timp) ceva mai mult incerci sa te apropii d ea, daca ea te lasa si iti raspunde la flirt inseamna ca poti continua si eventual sa incepeti o relatie.

| php a răspuns:

Amigos in viata ori ai ori nu aihappy daca nu te place nu te placestraight face asta e se mai intampla si de asteastraight face treci la urmatoarea:devil)

| cOry_1726 a răspuns:

Eu cred ca ii place de tine pentru ca asa nu te-ar fi pus s trm masurile acestea.nu stiu incearca s o asculti mereu s ii fi aproape sa o ajuti cand are nevoie.sau poate ea are pr sit e pune s trm massurile acelea doar s iese ea in evidentawinking

| alex_9656 a răspuns:

Nu incercerca sa te ti in provocari cu ea.