| TheGrayWolf21 a întrebat:

-Imi place de o fata si vorbea cu mine(pe mes, in timpul orei ca suntem colegi de banca) dar prietenul meu(care e pe loc 2 l sport, popularitate si bataie in clasa) a aflat si a intrebat-o daca ma place si a spus nu apoi tot imi spunea sa ma duc la ea sa ma duc sa o iau in brate si intr-o zi jucam adevar sau provcare(cine nu spunea adevaru sau nu facea provocarea primea 5 suturi in burta 5 palme 5 pumni) si am ales provocare si el m-a pus sa o iau in brate pe fata aia am luato si ia a ales tot provocare si tot prietenu meu a pus-o sa ma pupe si a facut-o dar dupa cateva ture a fost iar randu lui si m-a pus sa o sarut si am refuzat si a zis:,, pe langa ca iti fac lipeala cu ea mai faci si figuri" a sosit randu ei si a trebuit sa ma sarute a refuzat si i-a spus acelasi lucru:,, pe langa ca iti fac lipeala cu ea mai faci si figuri"( da nu a spus cu voce tare ca sa auda toti) dupa alte runde am ales adevar si a zis daca e adevarat ca imi place de ea si am spus nu si plecasem a doua zi ma respingea fata si a treia si a patra pana azi(de o sap) nici pe mes nu mai vorbeste cu mine desi toata ziua inainte numai cu mine vorbea.
Ce sa fac sa las timpul sa uite?
Sa o cuceresc?
Sau altceva?

7 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Cuceresteo. nu o lasa sa uite sa nu te uite pe tine. e clar k te place du-te si spune-i k o placi nai nimic de pierdut. asa e viata cu provocari trebuie sa ai curaj, cu frica nu faci nimic. lupta pentru ce iti doresti
ps: ce nu te omoara te face mai puternik.

| Al3xAnDe3r a răspuns:

Pai faptul e consumat...straight face pot sa nu o bagi in seama cateva zile si iti va simti lipsa si se va intoarce la tine asa imi face mie prietena.laughing)

| marius7292 a răspuns (pentru Al3xAnDe3r):

Intr-un fel ai dreptate happy dar mai bine te-ai duce la ea si i-ai spune "Te iubesc, vrei sa fim prieteni?" dar nu fi timid de cate ori am patit asta pentru ca colegii mei i-au spus ca nu-mi mai place de ea, ca am facut-o curva si chestii happy crede-ma stiu.

| TheGrooveStreet a răspuns:

Iti voi spune cateva lucruri interesanehappy.
1. Du`te si zii ce simti
2. Daca nu da semne cate place nu te complica. ESTI TANAR!
3. Popularitate. bataie. sport. Dc nu va intreceti ma si voi la invatat? Adica nu zic ca e un lucru rau sa fii popular insa lucru asta nu se recastiga prin "mardeala" ci prin a fii de trebuiehappy.
4. Vezi ce faci. Sa ai bafta!

| TheGrayWolf21 explică (pentru TheGrooveStreet):

Am uitat sa mentionez ca eu sunt cel mai destept din clasa si ea pe locu 2.

| ang3lyk a răspuns:

Sa ii spui ca iti place de ea, nu crezi ca este mai simplu?

| BlackBoy9990 a răspuns:

Frate chiar iti place de ea? Daca da te duci si ii spui ca atunci ai mintit si ca de fapt ai fii vrut sa o saruti si ca o placi foarte mult si ca nu ai facut-o pentru ca te-ai simti rusinat. Daca nu o placi lasi timpul sa treaca si o sa te bage din nou in seama! BAFTA CU TIPA MAN!