| bogdanbymiyne a întrebat:

este o melodie noua gen ``Danza Kuduro`` in spaniola sau nu stiu ce limba care se da pe toate radiourile si in cluburi, am auzit-o din nou aseara dar nu imi amintesc! Scz categoria. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Michel Tele- Ai se te pego. Melodia este in limba portugheza. Mai precis, portugheza braziliana, din moment ce piesa e din Brazilia. Am auzit-o si eu la radio si prin club. Da-mi un reply, daca am ghicit melodia

| xoxogossipgirl30 a răspuns (pentru EuILSustinePeCristi202):

Nici macar nu ti-a zis-o corectrolling on the floor da ma rog

| EuILSustinePeCristi202 a răspuns (pentru xoxogossipgirl30):

Scuze, m-am grabit cand am scris. Melodia este Ai Se Eu Te Pego. Se mai intampla greseli de scriere. Imi pare rau pentra neplacerile si disconfortul creat!

5 răspunsuri:
| Didi908 a răspuns:

Asta?
Michel Tele - Ai Se Eu Te Pego

| Musuic a răspuns:

Si intrebarea care e? cum se cheama? asta e numele :Lucenzo & Don Omar - Danza Kuduro

| xoxogossipgirl30 a răspuns:

Michel Tele - Ai Se Eu Te Pego, asta este noua si se aude foarte des la radio, dar nu este gen Danza Kuduro.cred ca asta ethinking:* sper ca te-am ajutat