| numms a întrebat:

eu am 13 ani si mi-a iesit sperma de ce e de culoare alba transparenta?winking

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

De cele mai multe ori sperma este de culoare albă, dar și sperma de culoare gri sau chiar gălbuie este normală. In cazul tau se pare ca este vorba de o sperma inca aflata la primele ejaculari si este inca incomplet formata

5 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cata nesimtire, auzi sa isi permita ea sa fie "alba transparenta" si cum a indraznit sa iasa?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vinde o pe olx

| stfnn a răspuns:

Pai de ce nu?

| mihai69 a răspuns:

E firesc; după o vreme se mai „colorează". Mulge-te mai des!

| Emilian65 a răspuns:

Sa este ea la inceput. Pe parcurs isi mai schimba culoarea.