| εʟʟα1Зcσσʟ a întrebat:

Este sanatoasa sperma? De ce? Dar ce gust are? Si de ce e diferita una de alta, una este mai transparenta una alba.?
Funda

Răspuns Câştigător
| Alishia a răspuns:

Sperma isi schimba gustu in functie de mai multi factori, de asemenea si transparenta, depinde de cat timp baiatu nu a mai facut sex sau alte chestii de gen...cat despre gust...depinde de la baiat la baiat

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai de gand sa mananci asa ceva?rolling on the floor

| Different69 a răspuns:

Cel mai bine e sa incerci

| ionut2424 a răspuns:

Cred ca cel mai bine e sa incerci si ai sa te convingi singura. Pai fiecare om e diferit, unu e brunet, unu ald, unu mic, unu mare asa si sperma.Degeaba spune cineva ca e amara sau dulce, daca chiar esti curioasa, incearca.SUCCES

| FckYeah a răspuns:

Daca vrei, imi spui de unde esti si iti dau eu sa gusti o gramada!

| Sinistratu a răspuns:

Poate ai noroc si dai peste o sperma cu gust sarat-amar.crying

| Habibii a răspuns:

rolling on the floor)))

| LecorseCodIV a răspuns:

Nu i-ati raspun daca este sanatoasa. Sperma sanatoasa nu transmite boli sau ceva de genul rau (cancer...ecetera), dar daca persoana respectiva are o boala contagioasa sexuala ar fi bine sa nu inghiti deloc.