| BpBycaBestEVer a întrebat:

Eu imi continui traditia de a pune intrebari stupide cu intrebarea asta.Cum ar trebui sa stau cand fac o poza cu o fata? De exemplu: O fata vrea sa faca poza cu mine...bun.Pana aici toate bune, dar in poza cum sa stau? Nu vreau sa stau in sfanta pozitie taraneasca (fara suparare dar asa o consider eu) cu mana mea dupa gatul ei.Dar problema e ca nu mai stiu alte "pozitii". laughing. Daca stiti niste "pozitii" mai de doamne ajuta as fi recunoscator.

Răspuns Câştigător
| Hakuouki a răspuns:

Va puteti tine de maini cu ceva distanta intre voi, o poti tine de mijloc, poti face poza joc, cu ea in bratele tale, te poti "stramba" in poza. O poti lua pe sus, sau poti sta in spatele ei tinand-o in brate, fii inventiv, chestiile astea trebuie sa fie amuzante, nu esti la sedinta foto.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Lavii007 a răspuns:

Iti pui mana in jurul taliei fetei.

| AndyAlex533 a răspuns:

Hai salut, eu cred ca aceasta intrebare trebuia trecută la categoria "Beauty & Fashion", dar să lăsăm asta.
Eu cred că cea mai buna pozitie ar fi:
Tu in spatele ei, o tii in braţe, sau invers.
Dacă te-am ajutat nu ezita să dai o fundă!
Numai bine!

| BpBycaBestEVer explică (pentru AndyAlex533):

M-ai ajutat dar problema este ca nu iti pot da funda...Nu stiu de ce? thinking
P.S: Poate ai dreptate cu categoria dar nici aia nu se potriveste 100%.
Si m-am gandit ca daca totusi asta e ceea mai cautata... poate pot "profita(sa primesc mai multe raspunsuri)" de acest avantaj laughing

| Gusuleac2001 a răspuns:

Daca tot ai venit cu aceasta intrebare eu zic sarutando laughing

| BpBycaBestEVer explică (pentru Gusuleac2001):

Pai si in cazul in care e doar amica? laughingCa totusi nu vreau sa fac poza plesnit peste fata... laughing