| vlad21virgin a întrebat:

eu sunt din Dorohoi si sunt impreuna cu o fata. Ne dorim amandoi sa facem sex dar nu avem unde. La mine acasa sta mereu bunica iar mama ei e casnica si sta si ea in casa mereu. Mu am bani de hotel sau mai stiu eu ce... idei unde am putea face sex in siguranta?

Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

Ai scris mai înainte de niște "fetișuri"! Tratează acea problemă și apoi te gândești la sex! Caută unde se închiriază 2-3 ore o cameră, la pensiuni, hoteluri. Multe au astfel de chirii scurte!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Dupa mormanul de fan nu va vede nimeni laughing