| TeAjut12 a întrebat:

Eu sunt in relatie cu o fata de 1 Saptamana si de ieri paraca nu mai vrea sa mai vorbeasca cu mine daca o intreb ceva ea doar asa imi raspunde : da, nu, poate, vedem, altadata etc...
Ce credeti s-a suparat pe mine? FUNDA

Răspuns Câştigător
| Shammal a răspuns:

Poate are o stare fizica aiurea sau psihica chestii de familie, scoala, o fi in perioada menstruatiei; nu o lua personal ca ar avea ceva cu tine

19 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm... poate. sau nu i-ai oferit multa atentie.
Dar daca te intereseaza cu adevarat, ar trebui sa o intrebi si sa o rogi sa fie sincera :* Funda?

| BSwwatch a răspuns:

Ce sa o mai luam pe ocolite si sa..., nu vrea sa mai stea cu tine, si cred ca deja sa orientat in alta parte,!

| Geniuss a răspuns:

Ii plictisit mai pe scurt nu te astepta ca relatia sa dureze prea mult sorry

| TeAjut12 explică (pentru Geniuss):

DA dar eu tot i spun sa mergem in oras sa facem ceav sa ne distarm dar ea dintr-o data nu vrea nimica n-are timp pentru mine...

| Geniuss a răspuns (pentru TeAjut12):

Deci ti-am zis s-a plictisit de tine poate urmareste sa iti dai si tu sema de asta sanse sa mai ramai cu ea sunt de 30% app bafta sa no pierzii dar...

| mikey06982 a răspuns:

Zii ca te desparti de ea, observai reactia si apoi zii ca a fost o simpla gluma, abia atuncea vei intelege ce se intimpla de fapt, cine stie, pooate are probleme familiale si nu vrea sa stii...vezi tu ce faci happy

| Oaste a răspuns:

Te-ai ars, asta e

| vladutzu96 a răspuns:

Poate se gandeste la fostul iubit sau poate are nevoie de putin timp singura.

| TeAjut12 explică:

Pai vreau sa zic ca ea e frumoasa si eu nu sunt cine stie ce...

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeAjut12):

Poate s-a plictisit de relatie... oricum cheia este comunicarea! Nu poti continua daca nu afli ce se intampla cu ea sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeAjut12):

Nu merge link. imi poti da link de la fecebook? big grin

| TeAjut12 explică (pentru anonim_4396):

Merge.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeAjut12):

Sorry dar nu merge! Oricum nu conteaza cum arata ea sau cum arati tu...Trebuie doar sa afli ce e cu ea! happy

| TeAjut12 explică:

Cum as putea sa o fac iarasi interesata de mine sa no pierd?

| Geniuss a răspuns (pentru TeAjut12):

Aiurea nu prea ai cum nu stiu fai o impresie buna fai un cadou e dificil dar problema e tee iubit vreodata? sau ai fost doar o simpla aventura?

| Geniuss a răspuns (pentru TeAjut12):

Vezii tu asta nu e o problema felul cum arati de exemplu un amic de a meu arat ca draq radiografie pe cand iubita lui barby a avut carisma si talent a agatato acum au 2 anii impreuna si tot urat cu spume e el laughing pe cand ea uff...

| EuSauMoartea a răspuns:

Pai normal ca e plictisita nu stii ca dupa o saptamana trebuie sa treci la nivelul urmator? Incearca sa vezi asa ca mai bine da-mi mie funda

| Pumitza2 a răspuns:

Asta numai ea stie.Incearca sa vorbesti cu ea, intreab-o daca e suparata sau nu, daca mai vrea sa fiti impreuna. Poate ca are o problema personala ce o face sa nu vrea sa vorbeasca nu neaparat e suparata pe tine.Bafta!