| Rooney7 a întrebat:

hai sa va spun povestea mea.Am 15 ani, clasa 9.Nu am avut o prietena pana in momentul de fata, nu prea ma interesat.sa spun pe fata! Cum sunt boboc, am colege noi.Arat destul de ok, nu e asta problema.Nu sunt cea mai sociabila persoana, sunt cam timid si ceva speriat cand sunt fata-in-fata cu respectivele.Maine e luni,cum as putea sa le abordez mai usor(de exemplu cand intru in clasa ce sa le spun),o modalitate usoara,poate chiar niste subiecte, mi-ati putea recomanda. Daca sunt "experti" pe aici; sa-mi explice ce comportament trebuie sa am, cum sa le atrag atentia si intr-un final cum sa le cuceresc! O sa incerc.sa fiu cat mai sociabil cu fetele.Cred ca am un caracter frumoasa, comportament normal, atitudine buna.in principiu sunt o persoana ok, asa spun prietenii.Chiar im pare rau! Am fost un fraier, mereu asteptam ca fetele sa faca primul` pas, cand eu trebuie sa il fac.Am asteptat pana numai am putut laughing sper sa remediez problema. Daca eram sociabil."acum eram mai departe" si numai ajungeam sa scriu acest subiect. Timiditatea asta si lipsa de imaginatie si creativitate ma omoara.Hai,va multumesc, orce sfat e bine-venit.O seara placuta va urez!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Trebuie sa stii cateva lucruri ne atrag persoanele care ne fac sa radem,deci glumeste dar cu bun simt ba chiar se fac noi conexiuni cand faci persoana sa rada deci fi glumet apoi imbracate mai la moda,vorbeste cu fete fara frica frica este cea care tine omul pe loc deci trebuie sa ai tupeu bine nu de ala urat apoi fa sport pentru sanatatea ta,joaca-te fitnes ne plac persoanele inteligente,fi bun darnic, vorbeste frumos fi civilizat, cand vb cu o fata te uiti in ochii ei nu altundeva clar, si eu eram timidatea si e normala dar trece si ea cu timpul la varsta ta e ceva normal sa incerci sa incepi experiente sexuale, relati serioase bafta multa fi tu insuti nu ai nevoie de cartii astea is tampeni ce atractie sexuala ambelor sexe ne place cateva lucruri importante
personalitatea
aspectul fizic
statutul financiar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi luni, graba strica treaba, intai citeste-le pe toate, vezi care fata merita sa fie bagata in seama si care nu, eu as acorda atentie fetelor care nu vor sa iasa in evidente, celor mai retrasewinking