| SarahAici a întrebat:

Hei vreau o parere. De fapt mai bine zis ceva concret. E adevarat ca din cauza sutienului ti se lasa sanii? Am auzit si argumente pro si argumente contra. Stie cineva adevarul?

8 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Total gresit!

| OtakuForever a răspuns:

Nu este adevarat.
Dar din curiozitate unde ai auzit asta?

| SarahAici explică (pentru OtakuForever):

In mai multe locuri si pe la tv am auzit ca de la sutien ti s-ar lasa muschii si tot asa. dar dupa am citit ca nu ar fi adevarat si ca din contra ar ajuta muschii sa nu se lase. Acum nu mai stiu ce sa cred

| wawe a răspuns (pentru SarahAici):

Se lasa muschii,buna asta!
Cand porti sutien sanii sunt sustinuti de el si muschii stau relaxati
si ca orice muschi daca nu ii folosesti isi reduc forta, asadar e recomandat sa porti sutien de la o varsta cat mai inaintata, bustierele sunt o alternativa.
Uite, sfat de la un baiat, sa traiesti!

| SarahAici explică (pentru wawe):

Auzi dar cand folosesti sutienul chiar tu ai zis ca muschii stau relaxati deci inseamna ca nu ii folosesc(muschii) si isi pierd din putere si nu mai pot sustine sanul cat de sus trebuie. Nu?

| wawe a răspuns (pentru SarahAici):

Exact

| Perversul69 a răspuns:

big grinbig grinbig grin..eu nu stiiu.Sunt baiatbig grin

| RCat a răspuns:

Buna, eu personal nu cred asta..si de ce ar fi asa? Daca sutienele ar fi "daunat" nu le-ar mai fi fabricat nu?