| Ionuzt369 a întrebat:

.ieri am întreținut relatii sexuale cu prietena mea, ea fiind virgina..Prima oară făcând sex oral. După care am băgat-o și am "dat" de vreo 5-6 ori si m-am oprit pentru a pune prezervativul și am continuat pana la ejaculare.și totul a fost în regula..frica îmi e de acele 5-6 ori, poate rămâne însărcinată?

2 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Ai 2 ani? Cum vrei sa ramana fata insarcinata daca nu ai ejaculat in ea? Ai auzit si tu de picatura magica si crezi ca ramane fata, poti sa fi avut 100 de scurgeri din prostata, lichidul ala nu are spermatozoizi. Puisorii sunt in OO si ies DOAR cand ejaculezi. Documenteaza-te. Bafta

Răspuns utilizator avertizat