| FatherGrigori a întrebat:

Ieri eram cu niste prietene, mergeam pe strada si prin fata noastra trec niste "tipi". Sincer, prima data cand i-am vazut n-am putut sa le stabilesc sexul, ori or fi fete, or baieti. Ne continuam drumul spre locatia la care doream sa ajungem si deodata aud o voce din grup care zice "Ce hot sunt baietii aia!". Mi-am intors capul inspre ei, pentru a-i examina putin si dupa o scurta evaluare am stabilit ca erau niste "skeletoni" mergatori care poarta o peruca de Lindsey Lohan peste craniu. Vreau sa aflu daca ori am eu prietene sinistre, sau asa arata un tip hot pentru majoritatea fetelor, asa ca va vreau sa va intreb pe voi, FETELOR, daca va plac baietii cu "peruci" si sa precizati de ce. (Am folosit Caps nu pentru a da de inteles ca strig, ci pentru a contura semnificatia cuvantul, el neinsemnand nici femei, barbati sau baieti.) Multumesc ca ati citit, astept raspunsurile.

12 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Ai cumva probleme mentale? Suferi de homosexualitate? Te rog sa iti dai seama de stupiditatea intrebarii.

| NOname a răspuns (pentru Narfundo):

Aceste cuvinte, venind din partea ta, sună extrem de amuzant, Mental.

| Narfundo a răspuns (pentru NOname):

Ma gandeam eu.

| NOname a răspuns (pentru Narfundo):

Și acestea...

| Narfundo a răspuns (pentru NOname):

Desigur.

| NOname a răspuns (pentru Narfundo):

Îmi place mult la tine că ești suficient de bărbat ca să vii cu "Da, dragă!".
(și de data asta nu sunt deloc ironică)

| Narfundo a răspuns (pentru NOname):

I-auzi.Cata rautate din partea unei femei.Sa judeci barbatii ca pe niste lasi orgoliosi.Se intampla ce-i adevarat.

| NOname a răspuns (pentru Narfundo):

Na, și tocmai te-am lăudat...
Nu știu de ce aveam speranță că la tine el vine din înțelepciune. Mea culpa...

| Narfundo a răspuns (pentru NOname):

El vine din intelepciune. La ce te referi? Am inteles ce ai vrut sa zici legat de mine, zic doar ca nu imi place ideea asta a ta cum ca noi barbatii avem o problema cu comunicarea in anumite situatii.

| NOname a răspuns (pentru Narfundo):

Nu-mi însuși idei, te rog, dragă Mental...
Era un compliment, dar probabil adresat nu cui trebuia.

| FucktheSystem a răspuns:

Tipi slabi cu păr lung? Dacă nu sunt emo sau gay aș putea să spun că îi găsesc extrem de atractivi.

| PotcaPădurii a răspuns:

Nu era mai simplu sa intrebi daca "FETELE" au vreo pasiune pentru baietii cu parul lung? (Cel putin, eu asta am inteles din toata intrebarea...)
Daca-i asa cum cred, atunci normal ca da, ce lucru mai bun decat baietii cu parul lung. Ma rog, nu vorbesc de emolaii care-si ard parul' cu placa si-si toarna var in cap, vorbesc de asa ceva:
http://9.asset.soup.io/asset/2937/1049_8079.jpeg