| 12Afasa2 a întrebat:

Ieri la o petrecere, cand am intrat, eram pus ca intre ciocan si nicovala.2 fete de care imi placeau.Sa le zicem x si y...
Am dansat cu x, dar suntem doar prieteni. Y este glumeata, ma inteleg bine cu ele. Un timp am stat pe ganduri, la care sa ma dau. APoi, mi-au picat ochii pe Z.La "invarte sticla", ne-a picat sa ne sarutam frantuzeste 2 minute. A fost frumos.:X. Apoi, ea a ramas la petrecere, cu mine si inca o fata.Ne-am luat in brate, am pupat-o, dar ea are iubit.Imi da atentie, deci nu a fost doar pentru joc. M-am indragostit de ea, dar problema e ca ea are iubit, si acel iubit e prieten bun cu mine. Ce sa fac? Nu vreau sa renunt la ea dar nici prietenul sa ma cert.

Răspuns Câştigător
| Anonimfarmerama a răspuns:

Habar nu am. Esti intr-o situatie dificila. Iti pot spune doar Mult Noroc. Sa fi fericit!:*

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Nu te indragosti de o tipa care nu stie ce inseamna fidelitatea, pentru ca o sa suferi...iti garantez.

| zeeeeeex a răspuns:

Frate nu amesteca femeile cu prietenii. Suna aiurea dar asa e, cu ea poti fi impreuna o zi, o saptamana, o luna, un an sau deloc, dar cu respectivul, daca are orgoliul lui, nu vei mai vorbi in veci si pururi. Am zis si repet NU AMESTECA FEMEILE CU PRIETENII

| Visatoarea a răspuns:

Daca ea ti-a permis sa o pupi desi are prieten, nu merita... fete mai exista...insa daca pierzi un prieten nu poti sa il inlocuiesti.Bafta.>big grin

| mishuzuchan a răspuns:

Eu as alege o prietenie...

| Floryna17 a răspuns:

Cred si eu ca a fost frumos smug love struck dar chiar nu stiu ce sa iti zic... poate mai bine ai astepta cand ei nu vor fi impreuna...