| anonim_4396 a întrebat:

imi place de o fata care e in acelasi liceu cu mine si este de.o seama cu mine dar nu stiu cum sa.i spun asta. am intrat pe ask.ul ei si i.am zis ca e frumoasa iar ea acum vrea sa afle cine sunt. deci ce sa fac? stiu ca e ciudat dar eu sunt mai timid.

Răspuns Câştigător
| Problematic94 a răspuns:

Te duci frumos la ea, iti iei inima-n dinti, te comporti normal sa nu observe ca ai emotii si ii spui ca tu i-ai scris pe ask ca e frumoasa. asta as face eu, sau poti sa ii spui pe fb ca tu i-ai scris ca e frumoasa, si o intrebi ce face, una alta, vezi daca e interesata, te obisnuiesti cu ea si comportate ca si cum ar fi o prietena buna, doar ca vrei sa fie si atractie. in sensul sa nu fi timid sau sa ii lasi impresia asta. Fetele vor baieti siguri pe ei, care inspira pe altii, cu incredere in ei. Sper sa te fi ajutat si bafta!

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Si ce faci?
Astepti sa vina un altul si sa i-o spuna in locul tau?
Vorbeste-i fetei si revendica-ti drepturile, ai mai multe decat ceilalti, ai facut-o curioasa si ai si complimentat-o!
Mare avantaj!

| neutrino a răspuns:

E mai bine sa nu stie!

| Zabbyel a răspuns:

Erai beat cand i-ai scris? rolling on the floor)))))))))))))

| Alexuta333 a răspuns:

Mai spune-i odata fara anonim big grin