| RangerJ a întrebat:

Imi place de o fata si sunt cam timid de felul meu si nu stiu cum naiba sa o abodez e f detreaba fata si stam de voba amandoi. Si nu stiu cum sa ii spun ca imi place de ea etc...

Răspuns Câştigător
| Painkeeper a răspuns:

Trebuie sa iti iei inima in dinti, sa prinzi un strop de tupeu, sa ii duci o floare si sa ii spui :"Am vrut de mult sa iti spun ceva... faptul ca tu esti o persoana scumpa, esti de treaba si adorabila si foarte frumoasa, ma determina sa simt pentru tine iubire. Deci vrei sa stai cu mine?". Daca si ea te place o sa mearga 100%. Si daca nu te place pana la urma gestul o s-o faca sa te creada un dulce. P.S.: Fetelor le plac dulcii!winking

8 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Nu-i spune prin vorbe, spune-i prin fapte! Invit-o undeva, doar voi 2, vorbeste-i despre relatii.In timpul asta fa-i complimente.Mangaieri pe umeri, gat, spate...Da-i de inteles, dupa 3-4 zile, daca-ti raspunde cat de cat la gesturi, sarut-o, apoi spune-i ce simti(dar isi va da seama si singurabig grin)
Mult succes!

| RangerJ explică (pentru irina20):

Ce tocmai mi-ai spus tu acum este imposibil pentru mine, nu sti ude ce dar nu pot sa scap de timiditatea asta omg.

| RangerJ explică (pentru irina20):

Off de ar fi asa de uso de facut nu numai de zis.

| irina20 a răspuns (pentru RangerJ):

Gandeste-te ca pentru o secunda ca daca-ti iei inima in dinti o sa fie a ta, atat sa ai in minte.Curaj! Trebuie sa te"sacrifici" doar un pic.

| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Daca vorbiti si va intelegeti bine atunci ar trebui sa prinzi curaj. Poti sa o inviti undeva, radeti, gumiti, povestiti si spre final ii spui ca o placi.

| neutrino a răspuns:

Este timpul sa-i spui si ei, asa cum ne-ai spus si noua, dar " in direct", nu electronic. Acest lucru il poti face, la o intalnire, la clasicul suc.

| sayWhaaat a răspuns:

Spune-i repede ca ajungi in friendzone. Invit-o la un suc undeva, mergi la ghici, ori,ori, ce dumnezeu, decat prieten, mai bine o simpla cunostinta cu care doar te saluti ocazional!
Trebuie sa ai incredere in tine, tu esti mai tare ca ea, are balta peste, daca nu ea, mai sunt miliarde.
Bafta!

| subcarpatii a răspuns:

Fi barbat, ia-ti inima in dinti si fa cum a spus zaharCOLORAT.

PA Stii vorba aia "Fi barbat nu fi gaina"