| Anonim46367e7 a întrebat:

Imi place foarte foarte mult de o fata si nu am curaj sa-i spun. Nici macar bună nu am curaj sa-i spun...Dau Fundă

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Nu ai pus nicio intrebare, dar o sa ghicesc.
De ce nu ai curaj? Ce se poate intampla? Ok, poate te refuza, si care e problema? In viata ne lovim de multe raspunsuri, o sa vezi ca multe persoane te vor refuza, iar asta nu e o problema, nu e un capat de lume.
Amandoi sunteti oameni, aveti acelasi statut si aceeasi varsta, deci niciun motiv de timiditate.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa continui cu timiditatea asta ca o sa te ajute maxim in viata, e foarte benefica pe toate planurile

| RAY a răspuns:

Nu-i spui tu i spune altul, asa functioneaza viata, te adaptezi sau mori

| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa-i transmiti sentimentele tale fata de ea... prin scris. Pentru asta nu mai este necesar sa ai... curaj. Bafta. Succes!

| Andreeush a răspuns:

Învinge-ți timiditatea și vorbește cu ea.