| GoodLuck15 a întrebat:

Imi place foarte mult de o fata, chiar daca ea probabil acum nu ma mai place asa de mult cum ma placea acum ceva timp.Eu mereu cand ma vad cu ea, ma rusinez si as vrea din tot sufletul sa o iau in brate si sa o sarut, chiar daca nu sunt impreuna cu ea.Ma voi mai intalni cu ea zilele astea ca intre prieteni si as vrea sa o sarut sa ii arat ca eu inca tin la ea si ca o plac.Dar imi este foarte rusine, deoarece nu stiu cum sa incep acest sarut si nu stiu cum va reactiona ea.Cum credeti ca ar trebui sa procedez daca eu simt ca trebuie sa fac asta?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa iti dai seama ca fata aceea a stiut ca tu o placi de la bun inceput, la fel si ca ai vrut sa o saruti si sa o strangi in brate. Fetele te citesc ca pe o carte cand vine vorba de emotii si limbajul corporal. Daca te uiti in ochii si si vrei in momentul ala sa o saruti FÃO deoarece ea stie ca asta vrei.
Flirteaza putin cu ea spune-i ca nu mai e ca la inceput cu ea si vrei sa se schimbe foaia si nici odata sa nu crezi ca gandeste prost despre tine, o fata ori te place ori poate ori nicigand. Tu acum esti pe "poate"

| YouandI a răspuns:

Trebuie sa fii atent in momentul când vorbești cu ea, daca atunci când îți vorbește se uită la buzele tale poate să fie un semn! Daca ea nu are sentimente și tu o s-o săruți forțat iar nu e ok, mai bine ia-o de mana prima oara, așa vezi daca te va accepta. O poți chiar intreba. Fetelor le plac băieții care știu să fie drăguți cu ele, atât prin gesturi cât și prin vorbe. Îți urez multa bafta!