| mardeamor a întrebat:

De curand m-am mutat la iubitul meu insa suntem multi in casa dar vineri o sa fim singurei si as vrea cand se trezeste sa ii arat ca pot fi si o femeie pasionala asa ca in filme.sa fac eu dragoste cu el cum nu am facut niciodata pentru ca se plange ca eu stau degeaba si stiu ca are dreptate eu nici macar nu ii arat cat de bine ma simt cu el eu nu fac nimic uneori nici nu il sarut imi este rusine sa ma dezbrac sau sa fac eu ceva cu el.as vrea sa incep eu acum sa il sarut si usor sa il duc spre pat si acolo sa stau eu deasupra ceea ce nu am facut niciodata pentru ca nu stiu ce sa fac cum sa fac si ma rusinez imediat si ma bag dedesubt.invatati'ma sa stiu cum sa fac dragoste bine dati'mi pana la ultimele detalii cele mai mici invatati'ma si pe mine va rog nu vreau sa radeti ci sa ma ajutati sa ma schimb imi doresc asta pentru amandoi multumesc din suflet

3 răspunsuri:
| MeMyseIf a răspuns:

Nu trebuie sa creezi din asta o problema.In primul rind trebuie sa te relaxezi si sa te calmezi. Te inteleg f bine ca vreai sa-ti impresionezi iubitul, dar presupun ca esti mai mult nevoita sa fii asa, din cauza timpului putin ce-l petreceti impreuna, doar in 2, plus si anumite complexe(poate ca te subapreciezi in anumite domenii). Cu o asemenea atitudine este incredibil de greu sa incerci ceva in sensul dat.Eu consider ca totul, absolut totul porneste de la ceea ce esti Tu, adica mai intii trebuie sa te iubesti pe tine si atunci cind vei simti cu adevarat ca vreai sa faci dragoste cu iubitul tau, chiar ca in povesti, gindul ca nu stii cum sau cind sau nu stiu ce -nici ca va trece prin capul tau.Adica,dragostea mare, increderea in el, faptul ca la voi intr-adevar e bine(cel mai bine e sa rezolvati cit mai curind problema cu "multi in casa", oriunde in alta parte insa sa fiti doar voi stapini pe acel teritoriuhappy-anume de aici va merge totul de la sine, fara prea multe eforturi.
Consider, ca toata treba asta totusi porneste din lipsa spatiului destinat in exclusivitate doar voua.Tre sa vorbesti deschis cu el si sa identificati impreuna barierele, si spune-i sa nu se mai plinga ca nu e copil, ci sa te ajute cit mai bine in sensul dat.
EL trebuie sa te inveti despre toate astea, ci nu NOi, daca intr-adevar e o dragostea adevarata la mijlok!
baftaaaaa

| Feliciann a răspuns:

Cand iubesti nu ai limite faci tot ce faci de placare si fara scarba :

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol...mai pai daca il iubesty nu ai de ce sa te simti asa, indrazneste. sau pur si simplu vorbeste cu el explica-i cum sta treaba spune-i sa te ajute vorbinduti furmos spunandu-ti cat de bine araty cat de speciala esti pentru el