| EchipaGuessWho a întrebat:

Imi place foarte mult o fata cu 2 ani mai mica decat mine si o cunosc de foarte mult timp iar fratele ei m-a intrebat daca o plac caci ea ma place dar acum nu mai stiu ce sa cred deoarece am spus nu caci imi era rusine. Sa va spun cam cum stau lucrurile intre noi ( eu si fata) : suntem deja prieteni vorbim am nimerit si singuri sa stam ea m-a luat in brate fara sa o ademenesc eu ma mai chemat sa vorbesc cu ea doar noi doi cand erau restul baietilor. Deci ce credeti? Ma place sau nu?

Răspuns Câştigător
| jolie_9206 a răspuns:

Sigur te place! Nu fa greseala de a o pierde pentru ca nu doar ea va suferi dar si tu (mai mult ca ea) Inteleg ca iti este rusine si inteleg cat de greu e cu asta dar trebuie sa te eliberezi de aceste lanturi si sa-i spui ca o placi! Poate ca totusi nu o placi decat pentru ca si ea te place...cel mai bine ar fi sa incerci o relatie cu ea sa vezi daca merge si daca tu chiar simti ceva pentru ea.E mai bine sa incerci decat sa te gandesti cum ar fi fost.Eu am avut aproape aceeasi problema dar am rezolvat-o desi am suferit cateva luni bune..nu o fa si tu!

| EchipaGuessWho explică (pentru jolie_9206):

Pai eu o plac de un an si fratele ei mi-a spus luna trecuta ca ea ma place demult.

6 răspunsuri:
| EchipaGuessWho explică:

Si am uitat sa mentionez ca acum 2 luni tot se apropia de mine si incerca sa ma atinga dar eu o respingeam nu stiu de ce dar simteam o frica si atunci am mers mai incolo.

| jolie_9206 a răspuns (pentru EchipaGuessWho):

E foarte normal sa iti fie frica..asta inseamna ca ti mult la ea si nu vrei s-o dezamagesti intr-un anume fel..las-o sa se apropie de tine si faceti acest pas usor, usor si nu-ti va parea rau!

| EchipaGuessWho explică (pentru jolie_9206):

Pai mi-am dat seama ca trebuie sa o las sa se apropie de mine. Iar acum ca o las sa se apropie de mine ca simt ca in al noualea cer.

| pinkpanther2000 a răspuns:

Eu cred ca te place si ar fi bine sa uiti de rusine si sa-i spui ca o placi!
Bafta :*

| Erina a răspuns:

Eu cred ca te place si tu daca o placi ar fi bine sa uiti de rusine si sa-i spui ca o placi eu sunt sigura ca si ea te place si atunci poate veti incepe sa va intilniti