| AndrewBa a întrebat:

..imi place mult de o fata de la scoala, mentionez ca sunt a 6-a si plac o fata de a 7-a si sunt foarte foaaaaaaaaaaaarte rusinos, si vreau sa ma ajutati sa ii zic si eu macar cum o cheama, sau un id de mess sau de facebook sa-i cer facebook-ul ca pe fb si mess ma descurc, da in realitate sunt foarte timid...
va rog sa nu radeti de mine si sper sa ma ajutati...

Răspuns Câştigător
| lupul007 a răspuns:

Pai zii la unu din clasa ei sa ii ceara ID si el ti-l da si ii zici acolo ca oricum nu ai ce sa pierzi!