| Marcelusha12 a întrebat:

Salut prieteni. Sper sa ma puteti ajuta caci am o mare problema...Plac un baiat de un an si jumatate.Nu vreau sa vb cu el deoarece imi este frica sa nu-mi zica nu..La scoala ma priveste foarte mult dar nu vb cu mine poate ca este timid, dar cu alte fete vb...in schimb pe site vb foarte mult pe diverse teme..Deci va rog mult sa-mi raspundeti la urmatoarele intrebari:
1.De ce el este timid in realitate pe cind pe site vb foarte mult?
2.Cum aflu daca el ma place?
3. Poate ar trebui sa-i spun ca-l plac?
Plizz ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Madycu a răspuns:

1 poate nu are curaj sa-ți vorbească in fata. Ar trebui sa încerci sa il saluti tu prima...
2 încearcă sa vorbești cu unii din prietenii lui sau încearcă sa pui pe cineva sa afle.
3 încearcă sa analizezi ce semne iti transmite. Funda?

| Marcelusha12 explică (pentru Madycu):

1.In fata nu pot sa il salut dar pe site eu ii scriu prima
2.Cu prietenii lui vb dar o prietena de-a mea nu a putut scoate din ell nimic in plus a aflat ca ma place alt baiat
Ms mult ai funda

3 răspunsuri:
| ForeverWarrior a răspuns:

Te place si probabil si lui ii e frica sa nu spui nu.Si stiu cum e din proprie experienta din pacate... Sfatul meu e probabil sa vorbesti prima data cu el pe mess sau facebook dupaceea o sa mearga mai usor.

| Marcelusha12 explică:

Va rog mult sa ma ajutati...