| JokerDeaD a întrebat:

In primul rand nu am intrebat-o, pentru ca nu sunt sigur daca ii place de mine, macar putintel acolo.
In al doilea rand amandoi suntem la pregatire, nu de fiecare data, dar destul de des, atunci cand sta in fata mea isi freaca picioarele de ale mele sau cand stam unul langa altul, isi freaca genunchii ori picioarele, mereu m-am intrebat daca face asta ca sa se scarpine sau poate vrea sa-mi atraga atentia. Si cateodata ma mai uitam la ea atunci cand facea asta si rar am prins-o sa se uite la mine.

Voi ce credeti?

17 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ca esti cam fraier. Nu te supara. Ce alte dovezi mai vrei?

| JokerDeaD explică (pentru Salontanul):

Nu ma supara ce stiu deja big grin

| Salontanul a răspuns (pentru JokerDeaD):

Atunci, curaj!

| neutrino a răspuns:

Putintel acolo ii place de tine daca are incredere sa se scarpine de genunchii tai.

| JokerDeaD explică (pentru neutrino):

Fie ca tine. Asa cred si eu happy

| T0T a răspuns:

Are o simpatie fata de tine. Cred ca mergi cu placere la pregatire.

| Doub a răspuns:

Poate are un tic nervos.

| JokerDeaD explică (pentru Doub):

Posibil.

| Doub a răspuns (pentru JokerDeaD):

De ce nu o intrebi? Nu ai ce sa pierzi.

| JokerDeaD explică (pentru Doub):

Pai asta ma gandeam sa fac, dar vreau sa stiu daca si ea simte ceva, daca nu o sa-mi fie jena sa o vad iar.

| Doub a răspuns (pentru JokerDeaD):

Eiii, dalaughing. Nu are de ce. Ii bati si tu acolo un apropo.

| JokerDeaD explică (pentru Doub):

laughing incerc.