| Rooney7 a întrebat:

In primul rand,vreau sa va spun ca nu sunt narcisist,nici nu ma consider cel mai frumos,sunt alti baieti mai frumosi ca mine, dar arat foarte ok.Vad ca altii mai urati ca mine au mai mult succes la fete.Recunosc,poate gresesc eu...nu prea le "bag in seama" mai niciodata..mereu astept ca ele sa faca primul pas, nu e bine.In concluzie, nici nu socializez prea mult cu ele.Incredere am in mine, sunt putin mai timid..si nu foarte tupeist.De exemplu,nu stiu ce sa le zic prin p.m facebook, sau un mesaj pe telefon...cum sa le abordez/bag in seama la scoala/etc. Poate devin si eu odata sociabil cu ajutorul sfaturilor voastre

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ti frica de fete? macar incerca o data sa vezi cum e ca doar nu te manca

| Felys a răspuns:

Indiferent cat de bine ai arata,nu te vor asalta fetele ca nu esti vedeta,daca vrei sa ai succes, va trebui ca tu sa initiezi dialogul, sa conduci un dialog intr-un mod cat mai captivant si atunci cu siguranta vei avea parte de atentia pe care ti-o doresti, dar daca tu stai mut si astepti ca ele sa te traga de limba vei astepta mult si bine, nu esti Brad Pit sa lesine fetele cand te vad

| HaHaGirl a răspuns:

Pai in primul rand ti-ai gasit perechea sunt la fel o persoana narcisista ma iubesc pe mine si eu te-as ajuta daca mi-ai spune catii ani ai pentru ca si sfaturile astea difera in functie de varsta ..nu?:*

| Rooney7 explică (pentru HaHaGirl):

Am 15 ani, NU sunt narcisist.Am intrebat cum sa pot sa abordez fete pe facebook/scoala/mesaj.Cum s-a fiu mai sociabil cu ele.

| Mihai_Valcu_1999 a răspuns (pentru HaHaGirl):

Daca te uiti mai bine o sa vezi ca el a spus ca nu e o persoana narcisista...