| anonim_4396 a întrebat:

In ziua de azi se mai poate gasi o fata serioasa? Am 15 ani (aproape 16 big grin )si nu am avut pana acum o iubita. Majoritatea fetelor de acum sunt pe interes, adica dupa tipi populari care sa le faca mai cunoscute si sa le ridice pe scara sociala. Chiar as dori sa intalnesc macar o fata draguta care sa nu fie interesata de asa ceva, adica sa nu conteze cat de cunoscut este un baiat ci cat de multa dragoste ii poate oferi acel baiat straight face. Desigur, acum putine fete isi doresc cu adevarat afectiune din partea persoanei iubite. Voi ce credeti, mai sunt fete ce vor o relatie serioasa?

Răspuns Câştigător
| gingergirl1 a răspuns:

" Ca sa gasesti o fata de nota 10, trebuie sa fii un baiat de nota 10. " Si invers, de ce nuwinking Dar mai intai de toate, cauta sa fii TU persoana potrivita, si acel gen de persoana pe care il cauti.
Ideea este ca, mai exista, bineinteles ca mai exista, dar trebuie sa stii unde sa o cauti. O fata, cum ai vrea tu sa fie, nu se gaseste la coltul blocului, fumand cate o tigara, sau in grupul acela de fete super populare din liceu... fetele speciale se cauta "printre randuri"... oricum, totusi, ai 15 aniwinking mai e timp!

| mihionuț a răspuns (pentru gingergirl1):

Stiu ca mai am timp, dar cei din jur nu inteleg.
Spre exemplu, parintii mei ma tot intreaba cand imi fac si eu o prietena. Decat sa am 20 pe interes, mai bine o iubita adevarata. Oricum multumesc mult pentru raspunswinking

| gingergirl1 a răspuns (pentru mihionuț):

happy Pai. poate zic asa doar ca sa te tachineze laughing Oricum, incerca sa le spui si lor ce ai zis aici..." Mama, tata... fata potrivita inca nu aparut, iar eu nu vreau sa am o prietena doar "pentru ca asa e la moda"
P.s, daca te face sa te simti mai bine, si eu am 16 ani si nu am avut nicio relatie serioasa pana acum, si nici nu-mi trebuie, cel putin, momentan.

| mihionuț a răspuns (pentru gingergirl1):

Cu parintii oricum degeaba incerc sa vorbesc, oricum mersi mult pentru raspuns :*

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca sa inteleg ca tu la 15 ani ai habar cei aia o relatie serioasa?

| Florentina9210 a răspuns:

Se gasesc fete serioase. Problema este ca pica pe mana la toti psihopatii, care isi bat joc de ele si nu stiu sa le aprecieze la valoarea lor.
Asa e in ziua de azi, multe fete care au suferit din dragoste fug de relații, numai vor să puna suflet din cauza la fraierii aștia de 2 bani.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Eu cred ca exista cineva pentru tine trebuie sa stii unde sa cauti doar exista cineva pentru fiecare.

| UnBroken2016 a răspuns:

Fata serioasa la varsta aia? Baiete imi pare rau sa spun dar mai ai de asteptat cam 10 ani pana incepi sa vezi putin din ce cauti. Majoritatea fetelor le urca inteligenta la cap din vagin dupa varsta de 30 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba da, mai sunt si fete care stau cu baieti urati si saraci. Doar ca sunt la fel ca si ei...